Konferencja
Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie!

Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie!

23 marca (czwartek) w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja konferencji skupionej wokół społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR POLAND 2023. Tego samego dnia podczas uroczystej gali wręczymy nagrody w towarzyszącym wydarzeniu konkursie – CSR POLAND AWARDS dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

Konferencja CSR Poland 2023

Podczas konferencji w Hotelu Saskim przedstawione zostaną wybrane projekty CSR w kilku blokach tematycznych. Tuż po nich odbędą się panele dyskusyjne. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji. 

Wydarzenie kierujemy w szczególności do pracowników działów CSR, HR, PR i marketingu, employer brandingu, a także organizacji, instytucji, studentów i wszystkich zainteresowanych inicjatywami społecznymi realizowanymi przez biznes.

Podczas tego wydarzenia chcielibyśmy zerwać z teoretycznymi rozważaniami na temat CSR i skupić na konkretnych przykładach. Firmy dostaną możliwość zaprezentowania swoich społecznych inicjatyw z praktycznej strony, by inni mogli się nimi zainspirować i zrobić coś dobrego w swojej organizacji. Chcemy, by ten event na stałe zagościł w kalendarzu imprez biznesowych w Polsce – tłumaczy Agnieszka Pleti z Fundacji Poland Business Run, organizatorka CSR POLAND.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się poprzez stronę konferencji.

Konkurs i gala CSR Poland Awards

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala w krakowskich Sukiennicach, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Już dziś można się do niego zgłaszać. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych i najciekawszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Może wziąć w nim udział każda firma lub organizacja, posiadająca siedzibę lub oddział na terenie Polski, która w 2022 roku zrealizowała projekt CSR na rzecz swoich pracowników lub osób spoza organizacji.

By zgłosić się do konkursu CSR Poland Awards wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy z opisem projektu lub lidera działań CSR ze swojej firmy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2023 r.

Organizatorem głównym Konferencji CSR Poland 2023 jest Fundacja Poland Business Run. Od 2012 roku angażujemy środowisko biznesowe w inicjatywy zorientowane społecznie. W tym roku postanowiliśmy dać firmom przestrzeń do podzielenia się efektami w obszarze CSR. Chcemy też wyróżnić tych, którzy wykazali się wyjątkowymi osiągnięciami na tym polu.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków.

1 thought on “Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie!

Comments are closed.