CSR Poland Awards

Konkurs, w którym wyróżniamy najlepsze projekty CSR oraz pracowników działających w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zgłoszenia do CSR Poland Awards 2024 przyjmowane są do 2.02.2024.

O konkursie

Twoja firma realizuje inicjatywy CSR? Przygotowuje programy dla pracowników albo społeczności lokalnej? Wspiera ważne projekty charytatywne lub rozwija wolontariat pracowniczy? Wyślij zgłoszenie do CSR Poland Awards 2024! Konkurs ma na celu docenienie najlepszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a także liderów CSR w przedsiębiorstwach. Zgłoszenia są przyjmowane do 2 lutego 2024.

W konkursie CSR Poland Awards 2024 może wziąć udział każda firma, posiadająca siedzibę lub oddział na terenie Polski, która w 2023 roku realizowała działania w zakresie CSR.

CSR Poland Awards

Kategorie

Community engagement

Projekty społeczne, które zostały zrealizowane przez firmę na rzecz jej otoczenia zewnętrznego.

Volunteering

Projekty społeczne zrealizowane przez firmę przy udziale jej pracowników w roli wolontariuszy.

Employee wellbeing

Projekty, które realizowała firma na rzecz swoich własnych pracowników dbając o ich dobrostan fizyczny, psychiczny, finansowy, zawodowy i społeczny.

CSR Leader

Osoba, która w danej firmie działa jak ambasador projektów społecznych, zachęca innych do aktywności, motywuje zespół do działania i sprawia, że firma staje się bardziej otwarta i dostępna.

Zgłoszenia

Poprawne zgłoszenie do Konkursu CSR POLAND AWARDS polega na wypełnieniu Formularza Konkursowego dostępnego na stronie csrpoland.pl. Wszystkie wnioski rozpatrzy specjalnie powołana Kapituła Konkursu. 

Nagrodami CSR Poland Awards uhonorowani zostaną realizatorzy najlepszych inicjatyw społecznych.

Kapituła Konkursu

  • Andrzej Kulig (Honorowy Członek Kapituły Konkursu) – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej.
  • Agnieszka Pleti  prezes Fundacji Poland Business Run
  • dr Ewa Jastrzębska  rzeczniczka etyki Szkoły Głównej Handlowej
  • dr hab. Dorota Gierszewski – kierowniczka Pracowni Pedagogiki Społecznej i Andragogiki UJ
  • Tomasz Włodarski członek rady Fundacji Polskiego Instytutu Praw Człowieka i Biznesu
  • Małgorzata Szlendak ekspertka w dziedzinie komunikacji i trenerka