Konferencja
Znamy datę i miejsce drugiej edycji CSR Poland

Znamy datę i miejsce drugiej edycji CSR Poland

Już dziś zapraszamy na II edycję konferencji poświęconej społecznej odpowiedzialności biznesu! Podczas wydarzenia będzie można posłuchać ekspertów, praktyków CSR, zainspirować się w czasie warsztatów, a wieczorem wziąć udział w gali CSR Poland Awards i poznać najlepsze społeczne inwestycje. Działasz w obszarze CSR, HR, employer brandingu? Spotkaj się z nami w Krakowie! 

CSR Poland to wyjątkowe wydarzenie pokazujące skalę projektów pomocowych realizowanych przez biznes. Po pierwszej edycji zdecydowaliśmy się postawić, jeszcze bardziej, na wymiar edukacyjny i praktyczny, więc wydarzenie będzie dwudniowe. 

Spotykamy się 21-22 marca 2024 r. w Krakowie w nowoczesnych przestrzeniach Centrum Konferencyjnego Fabryczna CKF_13. To nowy obiekt w Krakowie dedykowany branży spotkań i eventów. 

Będzie teoretycznie i praktycznie!

Po pierwszej edycji konferencji uczestnicy wracali do nas z sugestią rozszerzenia wydarzenia na dwa dni i zrobienia praktycznych warsztatów podczas których, np. mogliby pracować wspólnie nad pomysłami na projekty CSR i nie tylko. I tak będzie!

W pierwszy dzień spotkamy się na konferencji oraz gali podsumowującej konkurs CSR Poland Awards 2024, a w drugi dzień na warsztatach.

Zależy nam, żeby nie tylko pokazywać skalę projektów już realizowanych, ale także, aby dawać wiedzę, narzędzia oraz przestrzeń do wymiany doświadczeń i generowania nowych pomysłów. Dołączcie do tej przestrzeni i twórzcie ją z nami – zaprasza Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run, organizatorka CSR Poland.   

Aktualnie trwają prace nad programem konferencji i warsztatów. Będziemy na bieżąco informować, zarówno o tematach wystąpień, jak i prelegentach.

Zostań Partnerem CSR Poland 2024

Możesz tworzyć z nami to wydarzenie! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami:

Marek Osika
Fundraising Manager
Fundacja Poland Business Run
+48 884 100 752
[email protected]

Możesz wygrać bilet!

Wystarczy, że wypełnisz ankietę dotyczącą wyzwań związanych z raportowaniem niefinansowym o CSR i ESG. Wśród ankietowanych rozlosujemy darmowy bilet na konferencję! 

Wyniki z ankiet zaprezentujemy podczas CSR Poland 2024. 

Wypełnij ankietę

Jak było na CSR Poland 2023?

Konferencja CSR Poland:

  • 160 uczestników
  • 20 prelegentów i panelistów

CSR Poland Awards 2023 (konkurs towarzyszący konferencji):

  • 6 kategorii
  • 283 zgłoszenia ze 162 firm
  • 130 uczestników gali rozdania nagród 
  • 5 nagrodzonych firm i 1 lider działań CSR

Obejrzyj wideorelację z wydarzenia.

Do zobaczenia 21-22 marca 2024 w Krakowie!