CSR
<strong>Poznaj pierwszych prelegentów CSR Poland i zdobądź bilety!</strong>

Poznaj pierwszych prelegentów CSR Poland i zdobądź bilety!

CSR Poland 2024, czyli konferencja, warsztaty i gala rozdania nagród, zbliża się wielkimi krokami, czas więc poznać pierwszych prelegentów i sprawdzić, kto poprowadzi warsztaty.

Wykład otwierający wydarzenie będzie należał do Zuzanny Skalskiej, ekspertki, specjalizującej się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłościach. Nasza prelegentka wykłada na wielu uczelniach na świecie, mocno angażuje się w przedsięwzięcia promujące design i przemysły kreatywne oraz występuje na wielu opiniotwórczych wydarzeniach poświęconych innowacjom i ekonomii. Książka „Prototyping 2040”, której jest współautorką, otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę IF DESIGN AWARD. Na CSR Poland jej wykład będzie miał tytuł: “Oniryczna podróż biznesu. Jakie zmiany czekają biznes w kolejnych dekadach?”

Wśród prelegentek znalazła się także Aleksandra Przegalińska, futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji, której wystąpienie ma tytuł: “Rozwój w dobie AI: Adaptacja i Innowacje”. Prelegentka jest profesorką Akademii Leona Koźmińskiego, doktorką habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Posiada bogatą wiedzę na temat świata nowoczesnych technologii, szeroko pojętego rozwoju oraz przyszłości – zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i praktycznym – jest bowiem naukowcem z bogatym dorobkiem oraz tytułem profesorskim, a także uczestniczką licznych badań, m.in. w Bostonie i Nowym Jorku. 

22 marca czekają nas również warsztaty. W tym wypadku warto kupić swój bilet jak najszybciej, bo liczba miejsc na każdy z tematów jest ograniczona!

Warsztaty z języka inkluzywnego poprowadzi Ane Piżl, edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego, była prowadząca Miasto Kobiet w TVN Style, a także ratownica medyczna, która prowadzi popularny profil na Instagramie: https://www.instagram.com/ane_ratownica.

Warsztaty o budowaniu zaangażowania w różnorodnym zespole przygotuje Aga Kozak, dziennikarka, podcasterka, trenerka, coach i wykładowczyni. Przez lata pracowała dla Gazety Wyborczej, Wysokich Obcasów i gazeta.pl. Studentów uczy kreatywności, a pracowników firm wielu aspektów wellbeingu, ale także inkluzywności, empowermentu czy komunikacji. 

Zdobądź bilety na wydarzenie!

Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie miejsce na CSR Poland w Krakowie! Chcesz wziąć udział w konferencji i warsztatach? A może interesuje Cię konferencja i gala? Sprawdź dostępne opcje i zdobądź bilety!

Wyślij zgłoszenie do konkursu CSR Poland Awards 2024!

21 marca po konferencji czeka nas uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie CSR Poland Awards! Do 2 lutego czekamy na zgłoszenia projektów CSR zrealizowanych w 2023 r. oraz na kandydatury liderów CSR, którzy swoimi działaniami wyróżnili się w ubiegłym roku – nie zapomnij wysłać formularza!