CSR
<strong>Ostatnie dni na zgłoszenia konkursowe!</strong>

Ostatnie dni na zgłoszenia konkursowe!

To już ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń w konkursie CSR Poland Awards 2024! Jeśli Twoja firma zrealizowała w 2023 r. projekt z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, wybierz jedną z kategorii, wypełnij i wyślij formularz online. Można to zrobić do 2 lutego 2024 r.

Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorstw, które z sukcesem przeprowadziły projekty społeczne, wspierające pracowników lub rozwijające wolontariat. Osobna kategoria dotyczy liderów CSR – tu liczymy na kandydatury osób, które w 2023 r. wyróżniły się swoją postawą, działaniami i motywacją w firmach.

Firma może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń. Dwa pierwsze są bezpłatne. Każde kolejne to koszt 500 zł netto.

Rozdanie nagród w konkursie CSR Poland Awards 2024 r. nastąpi podczas uroczystej gali w Krakowie. Wieczór uświetni występ Marty Wajdzik, saksofonistki i kompozytorki.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://csrpoland.pl/awards/

Konkurs towarzyszy konferencji CSR Poland 2024, która odbędzie się 21 i 22 marca 2024 r. w Krakowie. Bilety są dostępne na stronie: www.csrpoland.pl/#tickets