Anna Zemła

Women Power

Podczas tej prelekcji porozmawiamy o roli płci w odnoszeniu sukcesu w biznesie. Prelegentka spróbuje odpowiedzieć na pytania: Czy płeć ma znaczenie? Czy kobiety radzą sobie lepiej w korporacjach niż mężczyźni? Przedstawi również swoją perspektywę dot. składników sukcesu. Co jest potrzebne, żeby go osiągnąć? Poruszy temat networkingu, budowania własnej marki i widoczności na rynku z równoczesnym wzmacnianiem umiejętności i wartości swoich współpracowników.

Anna Zemła, Office & Communication Manager oraz Site Security Leader w GE HealthCare – w latach 2017-2022 była liderką Krakowskiej grupy Woman’s Network w firmie GE Healthcare, a obecnie pełni rolę Women’s Network Ambassador Central Europe. Niemal od początku swojej kariery w GE Healthcare buduje silną społeczność, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wspierających się w wyzwaniach życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Jest także zaangażowaną członkinią Amerykańskiej Izby Handlowej – reprezentuje interesy firmy i dba o jej widoczność na polskim rynku. Współtworzy także liczne projekty filantropijne, m.in. Hoover Table, Kobiety Kobietom, Między Niebem a Ziemią, Poland Business Run, Mam Marzenie, Akademia z Głową. Ma na swoim koncie publikacje dla Lounge magazine, Re:vew, Amcham magazine oraz wywiad dla magazynu Offset.

Anna Zemła