Plakat dla społeczeństwa. Fenomen Galerii Plakatu AMS

Małgorzata Augustyniak

Małgorzata Augustyniak, Wiceprezes Zarządu AMS S.A.

Z wykształcenia historyk sztuki, z reklamą zewnętrzną związana od 1994 roku, od kiedy pracuje w AMS. Od 1996 roku, pełniąc funkcje managerskie, rozwijała kompetencje w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Po przejęciu firmy przez Agorę w 2002 r. została dyrektorem sprzedaży regionalnej, a od stycznia 2005 roku jest Wiceprezesem Zarządu AMS SA.

W tym okresie firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in. I miejsce w rankingu mediów konkursu Media Trendy, Innovation Awards Media Trendy, Business Superbrand, Perła Polska Gospodarki, Mecenas Kultury, Mecenas Kultury Krakowa, Lodołamacze. Kierowane przez nią biuro reklamy jest od wielu lat najwyżej ocenianym i wyróżnianym biurem reklamy outdoorowej według rankingu „Media&Marketing Polska”.

Zaangażowana w projekty CSR, juror w konkursie Galerii Plakatu AMS oraz Festiwal Art Moves w Toruniu. Arbiter reprezentujący kurie mediów w Komisji Etyki Reklamy działającej przy Radzie Reklamy. Od wielu lat aktywnie działa w zakresie integracji osób niepełnosprawnych. Od 2014 roku jest Przewodniczącą Rady Fundacji „Akademia Integracji” działającej na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Małgorzata Augustyniak