Jak budować zaangażowanie w różnorodnym środowisku?

Aga Kozak

Badania mówią, że ludzie generalnie  zamiast podwyżki – wolą mieć przyjaciela przy sąsiednim biurku. Chętniej chodzą do pracy i są bardziej kreatywni gdy wiedzą, że są zespołem. Jednocześnie badania mówią, że po pandemii trudniej się zespołom zgrać, że szefowie i managerowie spędzają mnóstwo czasu rozwiązując konflikty w grupie  – zwłaszcza jeśli nie jest ona jednorodna: genderowo, pokoleniowo, neuroatypowo. Jednocześnie włożenie wysiłku w stworzenie takiego zespołu, pokazanie podobieństw, nie różnic sprawia, że zyskamy zespół napędzający się w kreatywności, wspierający w kompetencjach i zaangażowany? Tylko ja to zrobić? Aga Kozak nauczy was tego podczas warsztatu. 

Aga Kozak – dziennikarka, podcasterka, trenerka, coach i wykładowczyni. Ukończyła kulturoznawstwo, medioznawstwo i amerykanistykę, studiując na krakowskim UJ, Middlesex University w Londynie i NYU w Nowym Jorku. Jest absolwentką Akademii Liderek, Wszechnicy UJ i Collegium Civitas.

Przez lata pracowała dla Gazety Wyborczej, Wysokich Obcasów i gazeta.pl. Pisała dla magazynów lifestylowych, kulinarnych i podróżniczych. Współprowadzi podcasty: „Sharing is caring”, „Femitalk” i „Podcast Intymny” – o dobrym, świadomym życiu i roli kobiet w społeczeństwie, a także “Sektor 3.0”. Swoich studentów uczy kreatywności, a pracowników firm wielu aspektów wellbeingu, ale także inkluzywności, empowermentu czy komunikacji.

Prowadzi gale, konferencje, wydarzenia i spotkania autorskie oraz panele dyskusyjne. Stworzyła ogólnopolski projekt konferencji “Kobiety wiedzą co robią” i Festiwal Kręgi. Była stałą ekspertką m.in. Dzień Dobry TVN w zakresie wellbeingu. Aktualnie pisze dwie książki: o współczesnej męskości i o oddechu.