Panel dyskusyjny

Odpowiedź na zmieniające się potrzeby pracownika

Prowadząca

Katarzyna Lampart, Employer Branding Consultant w Projekt.EBowca – absolwentka handlu zagranicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z obszaru marketingu i zarządzania projektami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Od 13 lat związana z obszarem employer brandingu, wspiera pracodawców w prowadzeniu efektywnych działań wizerunkowych w Polsce i na świecie. Współpracowała m.in. z takimi firmami jak Capgemini, Shell, Hitachi Energy.

Prowadzi szkolenia i mentoring z zakresu employer brandingu, rekrutacji, różnorodności oraz kreowania marki własnej.

Katarzyna Lampart

Uczestnicy panelu

Piotr Zych

Piotr Zych, Dyrektor biura TE Connectivity w Krakowie – jest praktykiem sektora SSC/GBS z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży. W ciągu swojej kariery poznał i przetestował wiele tajników tego specyficznego biznesu, budując swoją karierę od roli księgowego poprzez doradztwo i prowadzenie projektów, aż po różnorakie role menedżerskie i liderskie. Jest pasjonatem budowania i prowadzenia operacji, które cechują się wysokim zaangażowaniem oraz wydajnością pracowników i przekładają się na ich możliwości rozwoju.

Inspirują go organizacje, w których wszyscy pracownicy mają swobodę wypowiedzi i wpływ na tworzenie środowiska pracy. Bogate i intensywne życie zawodowe balansuje bieganiem, słuchaniem muzyki, czytaniem oraz odkrywaniem cudów natury ze swoją rodziną.

Monika Jankowska-Rangelov, Vice President, Global Inclusion, Diversity & Equity w State Street – posiada ponad 15-letnie doświadczenie menedżerskie w organizacjach międzynarodowych – obecnie wspiera biznes we wdrażaniu globalnej strategii IDE w State Street oraz realizuje wiele projektów włączających osoby zagrożone wykluczeniem w wymiarach płci, wielokulturowości, LGBT+, rozwoju osobistego i zawodowego, rodzicielstwa/rodziny , niepełnosprawności i zdrowia psychicznego. W czasie wolnym współpracuje z organizacjami pozarządowymi jako ekspertka i wolontariuszka w roli aktywnej coach-ki, mentorki i trenerki zawsze związanej z tematem włączania różnorodności do różnych sfer życia ludzkiego, zwłaszcza w miejscu pracy. 

Od 2003 roku nieprzerwanie angażuje się w projekty i kampanie społeczne wspierające osoby z niepełnosprawnościami – pełni rolę menedżerki zmian w środowisku korporacyjnym i społecznym. Dodatkowo Monika jest dumną żoną i mamą dwojga dzieci. 

Monika Jankowska-Rangelov
Marta Krężołek

Marta Krężołek, HR Partner w IBM, dyplomowany trener i coach. Stale się rozwija – aktualnie kończy studia z psychologii. Posiada 12-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym. Pełniąc stanowiska zarówno procesowe, jak i liderskie i managerskie, zdobyła doświadczenie z zakresie funkcjonowania dużych organizacji oraz zarządzania zespołem w warunkach międzynarodowej współpracy. Obecnie czerpiąc z zebranych doświadczeń wspiera kadrę kierowniczą w roli HR Partnera oraz trenera wewnętrznego.